https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/06/1.png

Çağımızda; bilgiye ulaşmak çok kolaylaştı. Zor olan şey basitleşti ama, yerini başka bir zorluk doldurdu; bilgiyi aktarmak. Bugünün zorluğu; “ne anlattığın değil, nasıl anlattığın” sorunudur.

https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/05/Butunsel-Saglik-Webinar-Prg-Logosuz-450x600-29.png

Uzaktan iletişimde kısa ve öz olmak çok daha kritik oldu. Zamanımız az, etrafta bizi ve dinleyenin dikkatini dağıtan çok şey varken kendimizi ifade etmek daha da zorlaştı.

https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/05/18-HAkan-Salgin-doneminde-kurumsal-iletisim.png

Salgın dönemlerinde müşteri, bayi ve kamuoyunun marka ve kurumlardan beklentileri değişmektedir. Bu süreci doğru yönetemeyen markalar ve kurumlar zarar görmekte, doğru yöneten markalar ise birtakım fırsatlar elde etmektedirler.

https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/05/17-HAkan-Dijital-pazarlama.png

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlaması konularına geniş bir açıdan yaklaşılan bu programda; salgın döneminde, değişen tüketici davranışları ve kurumsal beklentileri karşısında dijital dünyanın tüm prensip ve stratejileri pratiğe dayalı olarak anlatılarak uzman yöneticiler yetiştirmek amaçlanmıştır.

https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/05/14-NAzmiye-Saglikl-esenlik-is-yasam-dengesi.png

Günümüz iş dünyasında, işverenlerin çalışana verdiği değerin önemli bir göstergesi olan sağlık-esenlik alanında sunulan destekler ile iş-yaşam dengesi için sağlanan teşvik edici uygulamaların anlatılacağı bir etkinliktir.