YOGA Woo

Onlar Yoga Woo ekibi.

Onlar aramıza yeni katılan “Kolektifli” ler

Onlar varoluş ve değişimin iki önemli faktörünü, Yoga ve sanatı birleştirdiler. İçsel huzura giden yolda sanatsal doyumun yaşanmasını hedeflediler. “Sanatın içinde yoga, yoganın içinde sanat” var dediler.

Bireylerin kariyer ve özel yaşamlarında üstlendikleri rollerden, olumsuz fiziksel ve ruhsal durumlardan arınmalarına destek oluyorlar.  Yaşanmakta olan şehrin karmaşasını, yeni normale uyumu, bilgisayar başında uzun saatler çalışmayı, zamana karşı yarışı, stresi tanıyor ve anlıyorlar.

Bireysel olarak hareketsiz yeni normalde yaşanan üst bacak kaslarının kasılması nedeniyle oluşan ağrılara, dolaşım sorunlarına, dikkat ve motivasyon eksikliğine, gözlerde yorgunluk ve baş ağrısına, duruş bozukluklarına, sırt ve bel ağrılarına yoga ile çözümler sunuyorlar.

Bireysel olarak çözülen bu sorunlar sayesinde de Kurumlar işe devam sürelerinde % 20’lik artış, sağlık harcamalarında gözle görülür bir düşüş gözlemlerken; çalışan aidiyeti, iletişimi ve  mutluluğunda da verimliliğe etki yapan bir artış ile karşılaşıyorlar.

Bu sebeple Kolektif Trend olarak biz de Yoga Woo ekibi ile içsel huzura giden yolda, yoganın ve sanatın zihinsel ve fiziksel güçlendirmesi ile dönüşümünüzü başlatın istedik. Kurumlara ve bireylere yönelik bütünsel sağlık kapsamında gelişim programları tasarladık,

https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/03/yogawuu.png
https://kolektiftrend.com/wp-content/uploads/2021/03/kesikyoga.png

Program detayları için bize ulaşın