Alp Beyce


Gelişim Yönetimi Lideri

alp.beyce@kolektiftrend.com

11 Ağustos 1965’te Ankara’da doğdu.  1983 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’ni, 1988yılında da O.D.T.Ü. İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi.

1987’de part-time olarak İstanbul’da bulunan Baltac Turizm ve Seyahat Acentası’nın Ankara ve Kapadokya operasyonlarında Bölge Temsilcisi ve sonrasında Alanya Bölge Müdürü olarak çalıştı. 1990’da tamamladığı askerliğinden sonra Baltac Turizm’e geri döndü ve 1998-2004 arası Operasyon Müdürlüğü yaptı.

2003 yılı başında MinT Prodüksiyon’un bir kuruluşu olan MinT Eğitim bünyesinde geliştirilen bir proje olan Informative Drama / Eğitim Filmleri satışı için Satış Temsilcisi olarak çalışmaya başladı.  MinT Prodüksiyon’da “Kadın Her Zaman Haklıdır”, “Çocuklar Duymasın”, “En Son Babalar Duyar”, “Anadolu Kaplanı”, “Sonradan Görme” ve “OKS Anneleri” dizilerinde, eğitim filmleri ve dramalarında yapım koordinatörü, senarist ve oyuncu olarak görev aldı. 2003 yılı başında serbest eğitmen olarak çalışmaya başladı.

2009-2010 yılları arasında Trakya Üniversitesi’nde Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik ile Bankacılık Bölümleri öğrencilerine öğretim görevlisi olarak Halkla İlişkiler ve İletişim Teknikleri dersleri verdi.

2009 yılında başladığı 130 saatlik ICF (International Coach Federation) akredite eğitimini 2013 yılında tamamladı. ICF Türkiye Denetleme Kurulu üyeliği yaptı ve ICF Türkiye-Yenibirİş bünyesinde gönüllü olarak görev aldı.

Dünyanın önde gelen satış eğitim içeriği üreten firmalarından Sales Performance International’ın sertifikalı ‘Solution Selling®’ ve Richardson Sales Performance’ın sertifikalı ‘Virtual Selling Skills’ ve ‘Advanced Virtual Selling Skills’ eğitmenidir.

2005 yılından beri sahibi olduğu Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’nde eğitmen ve danışman olarak çalışmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Online Kurumsal Satış
Yüz yüze Kurumsal ve Bireysel Satış
Satış Yönetimi
İletişim ve İlişki Yönetimi
Temel Yönetim
Yönetici Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Müşteri Deneyimi
Satış Koçluğu
Kurumsal ve Bireysel Koçluk

Eğitim Çözümleri

Online tiyatro oyuncusuyla eğitim vaka uygulamaları
Yüz yüze tiyatro oyuncusuyla eğitim vaka uygulamaları
Eğitim videoları senaryo yazımı ve üretimi
Uzaktan eğitim tasarımı, video senaryo yazımı ve üretimi

Uzman Olduğu Sektörler

Bankalar, Finans ve Sigorta kurumları

Üretim / Hizmet

Perakende

Medikal cihaz / Ölçüm cihazları üreten ve satan kurumlar

Yayınları

“yapçak Bİ’ŞEY YOK… Kim demiş!”
“İtirazım Var: Satıcıların en sık karşılaştığı 49 müşteri itirazına yanıtlar”
“Yeni Normal’de Satışın Şifreleri” – Corona Sonrası Satış Dünyasının Değişen Dinamikleri”